رویه ارسال

سفارش های ثبت شده در روزهای شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 14، نهایتاً تا 24 ساعت بعد، تحویل مرجع ارسال میگردد.

سفارش هایی که پس از ساعت مذکور ثبت شوند، زمان تحویل آن به مرجع ارسال، 24 ساعت بعد از اولین روز کاری بعد می باشد.

ارسال سفارش در چسب پلاس به 4 روش صورت میگیرد:

1 . روش ارسال کالا از طریق پیک موتوری، اسنپ باکس، الوپیک (ارسال فوری)

توجه : کاربرانی که محل دریافت کالایشان شهر تهران است و روش پرداخت در محل را انتخاب کرده اند، فقط میتوانند از طریق پیک موتوری، اسنپ باکس یا الوپیک سفارششان را دریافت نمایند.

ارسال کالا از طریق پیک موتوری، اسنپ باکس یا الوپیک در حال حاضر فقط مخصوص شهر تهران می باشد و خریداران محترم در هر نقطه ای از شهر تهران با پرداخت هزینه ارسال می توانند سفارش خود را در ساعات کاری بصورت فوری در روزهای کاری دریافت نمایند.

2 . روش ارسال کالا از طریق باربری

در صورتی که مشتری تمایل به دریافت کالای خود از طریق باربری یا پایانه های اتوبوس را داشته باشد، میتواند با هماهنگی دفتر فروش، با شماره تماس 40660523-021 و انتخاب باربری یا پایانه مورد نظر خود، اقدام به دریافت سفارش از این طریق را نمایند.

توجه: فقط سفارشی که در یک کارتن متوسط یا بزرگ قرار می گیرد توسط باربری حمل می شود. برای بسته های کوچک می توان از طریق پایانه های اتوبوس یا پست اقدام نمود.

توجه: اجناسی که حمل آن توسط پست و پیک موتوری مقدور نباشد (بعلت بالا بودن وزن و حجم محصول ) توسط باربری ارسال میگردد.

3 . روش ارسال کالا از طریق پست یا تیپاکس

زمان تحویل سفارش با پست یا تیپاکس در مراکز استان ها و شهرهای بزرگ از 24 ساعت تا 72 ساعت کاری میباشد، در شهرهای کوچک و روستاهای خوش مسیر تا 5 روز کاری است و در دورترین مسیرها، ممکن است تا یک هفته زمان ببرد.

توجه: برای رهگیری مرسولات پستی در هر زمان از شبانه روز می توانید از آدرس tracking.post.ir استفاده نمایید. کد پیگیری مرسوله پستی، پس از ارسال به مشتری پیام می شود. در صورتی که به هر دلیلی پیامک کد رهگیری را دریافت نکردید، کد رهگیری از طریق حساب کاربری و بخش سفارشات قابل رویت است.

4 . تحویل کالا و خرید در دفتر مرکزی و فروشگاه

اگر مشتریان عزیز تمایل داشته باشند که محصول خریداری شده را از فروشگاه تحویل بگیرند و یا در فروشگاه خرید خود را انجام دهند، می توانند از طریق تماس با شماره 40660523-021 هماهنگی لازم را انجام داده و در فروشگاه اقدام به خرید یا دریافت سفارش نمایند.