چسب شیمی ساختمان

چسب شیمی ساختمان
چسب شیمی ساختمان

چسب شیمی ساختمان

شیمی ساختمان تولید کننده برتر انواع چسب کاشی و سرامیک معمولی و ضد اسید می باشد. چسب سرامیک و کاشی چسب شیمی ساختمان به صورت پودری و خمیری تولید می گردد. در تولید این محصولات سعی شده است که تمامی موارد مورد نیاز لحاظ گردد. ما در سایه تلاش همکارانمان در واحد تحقیق و توسعه توانسته ایم ترکیبات کاملا موثری را ایجاد و تولید نماییم. مقاوم و ماندگاری چسب کاشی و سرامیک شیمی ساختمان بالاتر از استانداردهای ایران و حتی اروپاست. در ادامه یک معرفی کلی از محصولات این رده آورده ایم.

محصولات شیمی ساختمان در زمینه چسب کاشی و سرامیک به صورت پودری و خمیری تولید تولید می گردد. هر کدام از این محصولات کاربری خود را دارد. ما سعی کرده ایم بر اساس نیاز موجود تنوع محصول را ایجاد کنیم.

چسب کاشی و سرامیک پودری

محصولات چسب کاشی و سرامیک پودری شیمی ساختمان برای نصب انواع کاشی و سرامیک ، سنگ و موزاییک مناسب است. سه محصول فرکوتایل BK1 و BK2 و BK2F چسب کاشی و سرامیک پودری شیمی ساختمان هستند. این محصولات بر پایه پودرهای معدنی مختلف ، سیمان ، مواد غلظت دهنده و مواد چسبنده تولید می شود.

چسب کاشی BK1 یک محصول پایه برای نصب انواع سرامیک ، سنگ و موزاییک است. در تولید چسب کاشی و سرامیک BK2 از مواد چسبنده مضاعف استفاده شده است. این محصول به صورت تک جزئی تولید می شود. BK2 برای نصب انواع سرامیک و کاشی با چسبندگی مطلوب مناسب است. فرکوتایل BK2F یک محصول تکامل یافته BK2 است. در تولید این محصول از مواد چسبنده مضاعف با خواص ارتجاعی بالا استفاده شده است. این محصول نیز تک جزئی است.

چسب کاشی و سرامیک خمیری

چسب شیمی ساختمان دو نوع چسب کاشی و سرامیک به صورت خمیری تولید کرده است. فرکوتایل AK2-AK5 دو چسب خمیری تولید ما هستند. چسب های خمیری به صورت آماده به مصرف با چسبندگی بالا هستند. قبل از اجرا نیاز به هیچ ترکیب و یا عمل دیگری نیست. فرکوتایل AK5 بر پایه رزینهای امولسیونی است. در تولید این محصول از پودرهای معدنی و مواد غلظت دهنده استفاده شده است. این محصول برای سطوح داخلی مناسب است. فرکوتایل AK2 برپایه رزین های امولسیونی اکریلیکی است. همچنین از پودرهای معدنی و مواد غلظت دهنده جهت سطوح داخلی در آن استفاده می شود.

چسب شیمی ساختمان

شیمی ساختمان دو محصول فرکوتایل F10 و F14 را به عنوان پودر بندکشی تولید کرده است. پودرهای بندکشی تولید شده بر پایه سیمان است. این محصولات را می توان برای بندکشی کف و دیوار در محیطهای داخلی و خارجی استفاده کرد. فرکوتایل F10 یک ترکیب آماده بر پایه سیمان، فیلرهای معدنی، پیگمنت های رنگی، افزودنیهای اصلاح کننده و ترکیبات پلیمری است. این محصول پس از گیرش در برابر آب مقاوم است. دارای چسبندگی فوق العاده به جداره سنگ و کاشی است.

فرکوتایل F14 یک ترکیب آماده بر پایه سیمان، فیلرهای معدنی، پیگمنت های رنگی، افزودنیهای اصلاح کننده و مواد ضد انقباض با روانی بالا است. این محصول فاقد مواد چسبنده می باشد. بنابراین برای بندکشی های مختلف به عرض 3 تا 15 میلیمتر به صورت دوغاب و خمیر سفت قابل اجرا است. در تولید F14 بجای مواد چسبنده مضاعف از مواد ضد انقباض استفاده شده است. بنابراین برای بندکشی انواع آجر و سنگ های تزئینی نیز استفاده می شود. F14 پس از گیرش در برابر آب مقاوم است.این محصول روانی مناسب را برای دوغاب ریزی کف فرش های بدون بند دارد.

چسب سرامیک و بندکشی اپوکسی

فرکوتایل E-G-K 180 یک محصول بر پایه اپوکسی سالونت فری است. این محصول به صورت سه جزئی (A,B,C) و در دو نوع تولید می گردد. فرکوتایل E-G-K 180 یک چسب سرامیک و بند کشی اپوکسی با مقاومت شیمیایی بالا می باشد. این محصول با کارایی زیر عرضه می شود:

  • نوع 1: فرکوتایل E180 برای نصب سرامیک کف و دیوار می باشد.
  • نوع 2: فرکوتایل G180 برای بندکشی سرامیک کف و دیوار می باشد.
  • نوع 3: فرکوتایل K180 برای لقی گیری سنگ و سرامیک کف می باشد.

دسته بندی چسب های سرامیک و کاشی شیمی ساختمان

شما می توانید مشخصات فنی و دقیق هر محصول را در صفحه مربوطه بخوانید. به طور کلی، محصولات ما در زمینه چسب کاشی و سرامیک به چهار قسمت زیر قابل تقسیم است. در زیر بر اساس کارایی آنها دسته بندی شده است.

(1) چسب کاشی | انواع چسب های خمیری جهت نصب کاشی و سنگ بر روی درای وال و سطوح گچی و سیمان.

(2) چسب سرامیک | انواع چسب های پودری مختلف برای نصب سرامیک و سنگ و آجر بر روی سطوح بتنی و سنگ و کاشی قدیمی.

(3) ملات و پودر بندکشی | انواع پودرهای بندکشی معمولی و ضد اسید.

(4) چسب کاشی و سرامیک ضد اسید | انواع چسب کاشی و سرامیک ضد اسید قابل استفاده در صنایع شیمیایی , مواد غذایی , باطری خانه ها , آزمایشگاه ها و نیروگاه ها.